Ara
FORUM SAYFAMIZA HOŞ GELDİNİZ

SOSYAL KAZAN FORUM
Forum sayfamız hizmete girmiştir. Sende burada bilgi alış-verişi yapmak için ücretsiz üye olarak aramıza katılabilirsin.
Sen yoksan bir kişi eksiğiz, aramıza katılman bizleri mutlu edecektir.
Üye Olmak İçin Tıklayınız


Yeni Başlık  Cevap Yaz
TL Yükle           (gösterim sayısı: 12)
Yazan Konu içeriği
boşluk
[nullsix]
Kayıtlı Kullanıcı
Varsayılan Kullanıcı Resmi
Kayıt Tarihi: 04.08.2016
İleti Sayısı: 1.115
Şehir: Gizli
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Konu Tarihi: 05.09.2019- 18:18
Alıntı yaparak cevapla  


TL Yükle


Kısa sürede gerçekleştirilen bu hizmetin en avantajlı yanı ise istediğiniz zaman alınabiliyor olmasıdır. Gerekli olan alt yapı güvenlik sistemleri ve GSM operatörlerinin bayiliği alınmadan verilemeyen bu işlem tamamen güvenli olduğu gibi aynı zamanda da hızlıdır. Birkaç dakika içerisinde kredi kartınız ile almış olduğunuz kadar kontör hattınıza yüklenir bu sayede sevdikleriniz ile kaldığınız yerden konuşmaya, mesajlaşmaya devam edebilirsiniz.

Kısa Sürede Kontör Yükleme Hizmeti

Hattınıza tl yükle işlemleri için öncelikle bir kredi kartına ihtiyacınız olacaktır. Sistem otomatik olarak sizlere gerekli olan bilgileri sunacak ve ardından da güvenli bir şekilde kontör yüklemesini gerçekleştirecektir. Birkaç dakika içerisinde gerçekleştirilen bu sistem sayesinde TL yüklemelerinizi yapabilirsiniz.

Online tl Yükle

Kontör sistemi kullanarak GSM operatörlerden hizmet alan kullanıcılar diledikleri zaman hatlarına TL yüklemesi yapmak için online olarak verilen hizmetleri tercih etmektedir. Bu kontör yükle hizmeti ile kısa süre içerisinde hattınıza dilediğiniz kadar kontör yüklenecektir. Ardından dilediğiniz paketi yapabilir ve sevdikleriniz ile iletişim kurmaya devam edebilirsiniz.

https://www.tlyukle.com.tr/

Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.