Ara
FORUM SAYFAMIZA HOŞ GELDİNİZ

SOSYAL KAZAN FORUM
Forum sayfamız hizmete girmiştir. Sende burada bilgi alış-verişi yapmak için ücretsiz üye olarak aramıza katılabilirsin.
Sen yoksan bir kişi eksiğiz, aramıza katılman bizleri mutlu edecektir.
Üye Olmak İçin Tıklayınız


Yeni Başlık  Cevap Yaz
Windows 10 için son tarih 29 Temmuz 2016           (gösterim sayısı: 436)
Yazan Konu içeriği
boşluk
[DREAMBOX]
Site Kurucusu
Kullanıcı Resmi
Kayıt Tarihi: 22.07.2016
İleti Sayısı: 25
Şehir: ISTANBUL
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Web Adresi
Özel ileti Gönder
Konu Tarihi: 28.07.2016- 10:03
Alıntı yaparak cevapla  


Eğer evinizdeki veya işletmenizdeki bilgisayarları henüz Windows 10'a yükseltmediyseniz şimdiye kadarki en iyi Windows sürümü Windows 10'a ücretsiz* geçiş için son fırsatı kaçırmayın!

Windows 10'a geçişinizi bugün gerçekleştirin ve daha hızlı, daha kullanışlı, daha güvenli Windows 10'la hemen tanışın!

Windows 10'a ücretsiz geçiş teklifiyle ilgili merak ettiğiniz konular için, sizlerden en sık aldığımız soruların cevaplarını aşağıda görebilirsiniz.

Windows 10'a ücretsiz yükselttiğim bilgisayarlarımı 29 Temmuz'dan sonra kullanmaya devam etmek için herhangi bir ücret ödemem gerekecek mi?
Hayır. 29 Temmuz 2016'ya kadar ücretsiz yükseltme yaparak Windows 10'u aktive ettiğiniz orjinal lisanslı cihazlarınızda Windows 10'a ücretsiz sahip olursunuz ve cihaz ömrü boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz.

Yükseltme işlemi ne kadar zaman alır?
Cihazınızın Windows 10'a yükseltilmesi için gereken süre, cihazınızın yaşı ve nasıl yapılandırıldığı gibi faktörlere bağlıdır. Çoğu cihazda yükseltme işlemi, indirme tamamlandıktan sonra yaklaşık bir saat sürer. Bu işlem, eski cihazlarda daha uzun sürebilirken, bazı yeni ve yüksek performanslı cihazlarda daha kısa sürede tamamlanabilir.

Yükseltmeden sonra bilgisayarımdaki veriler ve uygulamalar silinecek mi?
Yükseltme sırasında “Kişisel dosyaları, uygulamaları ve Windows ayarlarını tutarak yükseltme” seçeneğini seçerseniz bilgisayarınızı Windows 10'a yükselttiğinizde kişisel dosyalarınız, yüklü uygulamalarınız ve Windows ayarlarınız Windows 10'a taşınır. Eğer hiçbir şeyi tutmadan yükseltme seçeneğini seçerseniz, dosyalarınız, uygulamalarınız ve Windows ayarlarınız taşınmaz ve bilgisayarınıza Windows 10'u sıfırdan kurmuş olursunuz.

Yükseltme işleminden sonra Windows 10'u bilgisayarıma yeniden kurabilir miyim?
Evet. Ücretsiz yükseltme teklifini kullanarak Windows 10'a yükselttikten sonra, aynı cihazda yeniden kurulum veya temiz kurulum yapabilirsiniz. Windows 10'u aynı donanımda yeniden etkinleştirmek için bir ürün anahtarı gerekmez. Kendi Windows 10 yükleme medyanızı oluşturmayla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz Microsoft Yazılım İndirme sayfamızı ziyaret edin.Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.