Ara
FORUM SAYFAMIZA HOŞ GELDİNİZ

SOSYAL KAZAN FORUM
Forum sayfamız hizmete girmiştir. Sende burada bilgi alış-verişi yapmak için ücretsiz üye olarak aramıza katılabilirsin.
Sen yoksan bir kişi eksiğiz, aramıza katılman bizleri mutlu edecektir.
Üye Olmak İçin Tıklayınız


Yeni Başlık  Cevap Yaz
Mobilya Fotoğraf Çekimi           (gösterim sayısı: 115)
Yazan Konu içeriği
boşluk
[nullsix]
Kayıtlı Kullanıcı
Varsayılan Kullanıcı Resmi
Kayıt Tarihi: 04.08.2016
İleti Sayısı: 945
Şehir: Gizli
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Konu Tarihi: 30.10.2018- 21:14
Alıntı yaparak cevapla  


Mobilya Fotoğraf Çekimi


Her yeni başlayan sezonda sonbahar ile mobilya takımlarının sunumunu gerçekleştiren işletmeler, bu firma üzerinden hizmet alarak mobilya fotoğraf çekimi talep edebilirler. Fotoğraf çekimi sırasında profesyonel ekipmanlar ile birlikte ışığın ve ortamın tam olarak kullanılması sayesinde etkileyici bir sunum sağlanabilir. Bu sayede yeni sezona doğru bir tanıtım ile giriş yapılabilir.

Ürün Fotoğraf Çekimi Nasıl Yapılmalıdır?

Mobilya sektöründe olduğu gibi farklı sektörler için de yeni sezona hazırlık gerçekleştirilen ürünlerde tanıtım oluşturmak için ürün fotoğraf çekimi yapılabilir. Örneğin, giyim sektöründe hizmet veren bir işletme yeni sezon ürünlerini tanıtmak için firma üzerinden profesyonel fotoğraf çekimi talep edebilir.

Çekimler İçin Profesyonel Stüdyo Kiralama

Firmanız tarafından hazırlanan ortamda veya direkt olarak işletme ortamında fotoğraf çekimleri sağlanabileceği gibi ürünlerin tanıtılması için daha profesyonel bir ortam hazırlamak adına stüdyo kiralama hizmeti alınabilir. Firma tarafından profesyonel olarak kurulmuş ortamda çekim için gereken şartlar oluşturularak, profesyonel fotoğrafçılar ile hizmet verilebilir. Bu hizmet için http://www.enginyildiz.net/ sayfasını ziyaret edebilir ve detayları inceleyebilirsiniz.


Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.